Најевтина изработка на семинарски магистерски дипломски
По Договор
16.05.2022 01:48

Скопје Центар / Скопје

Стручна изработка на:
- дипломски трудови,
- магистерски трудови
- специјалистички трудови
-докторски трудови
-презентации
БЕЗ ПЛАГИЈАТИ
Изработката може да биде:
- Со обработка на ВАШИ ЕКСПЕРИМЕНТАЛНИ податоци, статистичка анализа на податоци;
- Теоретски, односно литературен преглед од соодветно селектирани референци од домашна и странска литература
Поддршка при формирање на предлог тема за теза, пријава за теза, конференции и семинари на докторски студии.
Освен изработка на трудови, може за научни цели интерпретација и обработка на добиени експериментални резултати.
Изработка на документација (CV, мотивационо писмо) на ГЕРМАНСКИ, АНГЛИСКИ И МАКЕДОНСКИ јазик за стипендии во странство, како и за огласи за работни места

071 374 320 - viber
magisterskii@outlook.com

Категорија: Книги и литература / Останато

Се продава од:

SemiDiplom
Потврден огласувач
071374320
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам