1 / 6
Toyota RAV4
6.700 €
07.03.2022 22:19

Неготино / Неготино

Марка:

Toyota

Модел:

RAV 4

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Servisiran,dobro socuvan,so full oprema,bez maani..
Zainteresirani neka probaat..cenata e za kess!
075 814 446 Trajce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Trajce
Потврден огласувач
075814446
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам