1 / 9
BMW X5 3.0d
5.600 €
06.09.2022 18:17

Куманово / Куманово

Марка:

BMW

Модел:

X 5

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Bmw X5 vo perfektna sostojba
-2003god
-Registracija so zelen karton do 07.2022
-Novi gumi letni montirani 2021
-Motor i menjac perfektni
📞074232333
💶Po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
074232333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам