1 / 4
Decka soba odlicno socuvana
12.000 МКД
Цената е фиксна
23.03.2022 08:21

Кисела Вода / Скопје

Deckata e kako nova ne e izgrebana i ostetena se prodava poradi renoviranje i menuvanje na invertar ima
Dva plakari
Biro za kompijuter
Polici kjosni
i uste nekoj sitni elemetni

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комплетна детска соба

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
070-745-839 078-300-762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам