1 / 12
FOTOGRAFII ZA PREUBAVI SPOMENI 1
10 МКД
18.04.2022 12:55

Штип / Штип

Наместо да ги чувате вашите најдраги спомени и фотографии во некој заборавен фолдер во компјутерот или телефонот, поставете ги на вашите полици и зидови во домот и уживајте секогаш кога ќе ги погледнете !

Ви нудам евтина и квалитетна изработка на вашите најдраги фотографии, кои можете да ги обезбедите врамени во рамка или без.

ТЕЛЕФОН 078-712-155

Цени и димензии на фотографии без рамка:
ПРОМОТИВНО, НАЈЕВТИНО!
(Понудата е со ограничено времетраење, искористете ги ниските цени додека трае)

10 денари - Фотографија, покана и др. со димензија од 10х15 см (Редовна цена од 15-60 денари)

20 денари - Фотографија, покана, и др. со димензија од 13х18 см (Редовна цена од 30-100 денари)

80 денари - Фотографија, покана, и др. со димензија од 21х29,7 см - А4 формат (Редовна цена од 200-400 денари)

Цени за врамени фотографии:

180 денари - Врамена фотографија со димензија од 10х15 см

250 денари - Врамена фотографија со димензија од 13х18 см

400 денари - Врамена фотографија со димензија од 21х29,7 см

Ваше е само да ни ги пратите вашите фотографии на Вибер или Емаил, ние ќе ви ги вратиме по карго достава претворени од дигитална во физичка форма, а доколку сакате и врамени во убава рамка.

ТЕЛЕФОН 078-712-155

Разубавете го вашиот дом и вашиот живот со поставување на прекрасни фотографии на вашата полица или на зидовите во просториите, кои секојдневно ќе ви евоцираат убави спомени и ќе ви го разубавуваат денот!

(Можете да нарачате и картички со посвета или покани за родендени, свадби, покана за ручек, вечера и за секој друг настан по ваша желба, по цена од само 7 денари)

NE PROPUSTAJ JA MOMENTALNATA PROMOTIVNA, NAJEVTINA CENA ZA IZRABOTKA NA FOTOGRAFII, IKONI, KARTICKI SO POSVETA, POKANI ZA SEKAKVI NAMENI I SL.

ТЕЛЕФОН 078-712-155

"Fotografii, karticki, pokani za svadba, rodenden, ikoni od svetci - eftino, najeftino, promotivno, so golem popust"

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам