1 / 6
Aprilia Habana Mojito
1.000 €
24.05.2022 09:52

Виница / Виница

Марка:

Aprilia

Вид:

Останато

Година:

2011

Модел:

Habana Mojito

Километри:

30000

Se prodava Aprilia habana moito 2011god vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

angel
Потврден огласувач
078445988
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам