1 / 4
Prodavam domasno vino
100 МКД
08.03.2022 09:35

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

prodavam domasno sortno vino od sopstveno grozje
Temjanika 120
Rizling 100
Traminec 100
Roze 100
Vranec 80
Vrsime isporaka po kargo

Категорија: Останато

Се продава од:

Draganco
Потврден огласувач
071/397 023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам