1 / 2
Се продава трактор Балирачка
3.500 €
30.11.2022 09:52

Свети Николе / Свети Николе

Се продава Балирачка.

Контакт и за повеќе информации : 078/263-266 Наке

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

Љубиша
Потврден огласувач
070355953
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам