1 / 3
Се продава нов павилјон за двор
17.500 МКД
Цената е фиксна
25.04.2022 15:31

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов неотпакуван павилјон купен од Jysk по цена од 33.000 ден.
Павилјонот е многу квалитетн, нов и не е воопшто користен.
Димензии 300х300 см
Водоотпорен
4 странични панели со заштитна мрежа за инсекти
телефон 075 578 639 Димитар

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075/578-639
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам