1 / 2
Skoro novi celicni bandazi so gumi za reno clio 14ki
100 €
06.10.2022 16:27

Охрид / Охрид

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

6.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

98

Ширина на гума:

175

Висина на гума:

65

Дијаметар на гума:

14

4 skoro novi bandazi so letni gumi dunlop

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

....
Потврден огласувач
072246009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам