1 / 12
Se prodava kukja
По Договор
07.06.2022 20:41

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

95 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Stic naymov 15

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul.S.Naumov 14 Isarot

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Стан
Потврден огласувач
070319797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам