1 / 5
PRODAVAM KOZNA TASHNA
1.000 МКД
08.03.2022 18:19

Кисела Вода / Скопје

Prodavam kozna tashna Arcadia , Italjanski Brend , Brendot mozete da go pogledate na Facebook i cenite . Cena 1000 denari ,
Vazecki Telefon za kontakt :075400887

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Sonja Orinova
Потврден огласувач
078361780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам