1 / 7
VW Touran 2006' 1.9TDI
4.800 €
Цената не е фиксна
13.03.2022 14:11

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

kolata ima full oprema napraveno full servis novi gumi registrirana do 11.2022

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
077603188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам