1 / 5
Novi trenerki/Нови тренерки
500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
08.03.2022 19:49

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Novi nenoseni trenercinja. Moze da se upotrebat kako podarok. Velicina 86. Za dete do 18 meseci. Cena 500 denari

Категорија: Беби и Детски производи / Детска машка облека / 86

Се продава од:

Fizicko lice
Потврден огласувач
+38970330414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам