1 / 5
Fiat Tipo 1.6
1 €
08.03.2022 19:56

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Tipo

Година:

1996

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Pali vozi...

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071553036
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам