1 / 6
ZOI Sarajevo 1984 Srebro
23.000 МКД
Цената е фиксна
14.08.2022 14:51

Куманово / Куманово

Set Zimski Olimpiski Igri - Sarajevo 1984
Setot sodrzi 15 Srebreni moneti so vkupna tezina od 265gr 925 Srebro, Dva Zetona i edna Amerikanska Medalja vo perfektna sostojba
Vo Katalogot na Mandic od 2013 e procenet na 400e, sega pazarnata cena e znacitelno povisoka ...
Cena 23000 den Fiksno

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

--------
Потврден огласувач
071291891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам