1 / 9
BMW 320i E90 so plin
5.650 €
10.03.2022 18:16

Брвеница / Тетово

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Bmw e90 320 i 2006 so atestiran plin
Atest folii
Smeneto filtri ulje
Smeneto kajs roleri
Dvozonska klima
Tempomat
Kozen enterier
Registrirano do 29.09.2022
Bez nikakov problem Cena 5650
KONTAKT BROJ
+38978279066
+38978279066
+38978279066

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Гоше
Потврден огласувач
076499300
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам