1 / 5
ДЕТСКИ БОКС РАКАВИЦИ PRIDE 6 OZ. SAMO VO PRIDE.MK BOXING GL
2.000 МКД
Цената е фиксна
27.05.2023 09:41

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

BOXING GLOVES
KICK BOXING GLOVES
БОКСЕРСКИ РАКАВИЦИ
КИКБОКС РАКАВИЦИ

САМО ВО PRIDE.MK

PRIDE 6 OZ.

Детски боксерски ракавици. Специјално дизајниран за млади години. T-LockerTM заштита на палецот и велкро затворање.

WWW.PRIDE.MK
ALPE SPORT
Bul:Kuzman J. Pitu 24/15
Skopje nova zel.stanica
Nas.Aerodrom
02/2461547
078/359359
078/323388
e-mail:alpesportplanettrejd@yahoo.com
ОФИЦИЈАЛЕН УВОЗНИК И ДИСТИБУТЕР НА ОПРЕМА ЗА БОРЕЧКИ СПОРТОВИ:
ADIDAS,EVERLAST,PRIDE,BOXING,UFC

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од: Претпријатие

ALPE SPORT FITNESS SOLUTIONS
КУЗМАН ЈОСИФОВСКИ ПИТУ 24
Потврден огласувач
078359359 078323388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам