1 / 2
Domasna slivova rakija
200 МКД
Цената не е фиксна
17.03.2022 18:38

Делчево / Делчево

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Се продава домашна сливова( модра слива ) ракија 48°, одличен вкус и врвен квалитет. Цена 250 ден по литар. За голема количина има простор за договор. За повеќе информации на 071212261.

Категорија: Останато

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
071212261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам