1 / 12
Orginal delovi za mercedes g w460 w461 w463
По Договор
01.06.2022 22:47

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

G 230

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

35000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

10 kw / 14 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Orginal kardani za mercedes g klasa w460 w461 w463

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Adnan
Потврден огласувач
071933115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам