1 / 3
RATKAPNI 16-ORGINAL ZA( PASSAT,BORA,GOLF,PASAT)
1.500 МКД
10.03.2022 07:52

Кратово

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Orginalni ratkapni 16 za poveke modeli na
Volkswagen

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Drage
Потврден огласувач
078474074
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам