1 / 12
Inverter инвертер сервис servis
15 €
30.11.2022 01:45

Штип / Штип

Поправам секаков вид на инвертери апарати за заварување миг, тиг(AC/DC) и инвертери од 12/24v на 220v. Произведувам контролни електроники кои ги вградувам во нив. 6 месеци гаранција.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
070854642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам