1 / 6
Twingo
950 €
Цената е фиксна
1.000 €
22.05.2022 12:25

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Renault

Модел:

Twingo

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

42 kw / 57 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Twingoto e reg.do10.22god.ima 4novi zimski gumi,klima,centralna,elektrika,DVa kluca Bez dodatna investicija.zabeleska okolu Lakot na bojata.so kuferot i krovnite drzaci 950eur.fix.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

goran
Потврден огласувач
071350568
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам