1 / 3
Kiosk od 10m2 (stand)
69.000 МКД
72.000 МКД
15.06.2022 10:00

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov kiosk od 10m2 (4x2)za vo trgovski centar.
Istiot e platen 180000den.
Koristen e samo 3 meseca.

Категорија: Продавници, Трговија / Трговски центари

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
078334647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам