Продавам гарнитура зачувана
1 €
Цената не е фиксна
27.06.2022 07:39

Штип / Штип

Продавам гарнитура тросет двосед фотеља и табаретка зачувани поради селење ги продавам ефтино јави се на моб. 078390457 цена по договор.

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

todorka
Потврден огласувач
070322620
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам