1 / 3
PRODAVAM POLOVNA KIRBY PREVOSMUKALKA
32.000 МКД
Цената не е фиксна
16.05.2022 18:50

Кавадарци / Кавадарци

Kirby vo dobra sostojba, bez dodatni delovi.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од: Претпријатие

Mite
Потврден огласувач
075412420
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам