1 / 5
Salomon Quest access R70 W
4.000 МКД
Цената не е фиксна
02.04.2022 11:41

Скопје Центар / Скопје

Одлични X ACCESS 70 W кондури за скијање кои имаат прилагодлив механизам за ослободување на притисок и можност за полесно пешачење, истовремено нудат одлична удобност за скијање во текот на целиот ден.

Многу малку користени, се продаваат поради погрешна големина.

Произведени во 2017 година.
Големина - 23,5 cm (одговараат на број 36)

Лесни, удобни и топли

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
078230064
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам