1 / 3
Zemjiste 6343 m2 Vranestica
9.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.09.2022 22:59

Кичево

Квадратура:

6343 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА земјиште во с. Вранештица, и тоа: КП бр. 2270, мв. Градиште, кат. култура шума, во површина од 1029 м2 и КП бр.2271 на м.в. Градиште, од која 5116 м2 кат. култура -ливада, и 198 м2 кат. култура-нива. Вкупната површина на земјиштето е 6343 м2. До земјиштето има пристапен пат со возило.
Земјиштето е поволно за пчеларник, одгледување на лешници и сл. Контакт тел: 075 671 692 Андре

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
071739543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам