1 / 3
Plac vo naselba Raca
1 МКД
Денес 16:11

Охрид / Охрид

Квадратура:

477 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo naselba Raca, so markica za gradba. Samo Viber 072233863

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

D
Потврден огласувач
072233863
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам