1 / 6
SR PRODAVA ZAMENA MOZE
3.000 €
03.08.2022 17:21

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

C-Max

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 246 966

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ilo
Потврден огласувач
071246966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам