1 / 2
Ekran za Huawei P20 Lite
2.600 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.03.2022 14:51

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Huawei

Модел:

P20 lite

Боја:

Gold

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Originalen ekran

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Sashko Anchev
Bregalnichka 15
Потврден огласувач
078365905
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам