1 / 3
Novi kappa zenski patiki br.39
1.100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.05.2022 17:21

Охрид / Охрид

Tип на обувки:

Патики

Големина:

39

Боја:

Црна

Obleseni samo dva pati 076530095

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

igor stojkovski
Потврден огласувач
070798797
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам