1 / 11
VW TOURAN 1.6 TDI 85 KW 2018 Godina
15.900 €
01.10.2022 13:00

Штип / Штип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2018

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Cena : 15.900€
VW TOURAN 1.6 TDI 85 KW 2018 Godina
MARKA: VOLKSWAGEN
MODEL: TOURAN 1.6 TDI BlueMotion
PROIZVEDENO: 2018 GODINA
ZAFATNINA: 1.598 SM3
POMINATO: 180.000 KM
SILA NA MOTOR: 85 KW - 116 HP
МENUVAC: RACEN
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - 2 ZONSKI
START STOP - AUTO HOLD
PARKING SENZORI - KOMANDI NA VOLAN
TEMPOMAT - NAVIGACIJA
UVEZENO OD BELGIJA 🇧🇪
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
IGOR 📲 070 722 077

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам