Vrabotuvame Magacioner
По Договор
09.03.2022 17:46

Охрид / Охрид

Категорија:

Останато

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Компанијата ХЕМИ ПАПИР ДОО, поради зголемен обем на работа има потреба од МАГАЦИОНЕР
Квалификации:
- Завршено средно образование
- Возачка дозвола Б категорија
- Работно искуство на слична позиција ќе се смета за предност.

Заинтересираните кандидати можат да ги испратат своите биографии на емаилот: hemipapir@yahoo.com
телефон за контакт : 078-468-364

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

filip
marko cepenkov 17
Потврден огласувач
078468364
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам