1 / 2
Samsung Galaxy A12 64/4GB Garancija Vili Mobile
7.690 МКД
16.04.2022 12:54

Битола / Битола

Марка:

Samsung

Модел:

A12

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

-Fabricka sostojba,Kako Novi,Bez Zabeleski,Garancija
>Mozi da se vidat i testiraat na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku Kargo ili Brza Pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy A32 A33 A52s Novi 24m. Garancija

12990 МКД

Samsung Galaxy A01 Core A02s A11 A31 A41 A32 A71

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам