1 / 3
Kuka Mesto Plac
По Договор
01.05.2023 23:11

Охрид / Охрид

Број на соби:

2

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Vidobista

Se prodava mesto kuka plac
So imoten list
Voda
Struja
1250 kvadati

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

+38976212442
Потврден огласувач
+38976212442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам