1 / 4
Prevoz transport
500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.03.2023 18:03

Илинден / Скопје

Vrsam prevoz za sekakvi potrebi so kombe niz cela Makedonija dolzina na kombeto
4.10 Metri Sirina 1.85 i visina 2.10 metri
Maxi kombe 1400 kilogrami nosivost

Kontakt 078 358 297

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

zare
Потврден огласувач
078333875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам