1 / 10
Isfrlanje sut pesok tampon rizla zemja prevoz mebel kiper
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 09:55

Скопје Центар / Скопје

📣Вршиме:
- Исфрлање шут
- Рушење
- Продажба и превоз на сепариран речен песок без муљ, ситен за малтарење и мешавина за бетонирање (1, 2, 3)
-Продажба и превоз на брдски тампон (дробен камен) фуга за бекатон и разни фракции (големини) идеални за тампонирање на плацеви и шљунак
- Превоз на канцелариски мебел, покуќнина
- Имаме и екипи за местење бекатон и негова продажба

➡️ Сето тоа по најповолни цени!

Контакт телефон:
070 211 944

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Prevoz
Потврден огласувач
070211944
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам