1 / 3
Motorna pila na benzin Parkside
150 €
10.08.2022 19:08

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Pilata e nova germansko proizvodstvo,Oregon mac i lanec so jacina 2.72 konja.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
072231510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам