1 / 8
СЕ ПРОДАВААТ АЛУ. ФЕЛНИ СО ГУМИ - 5 x 114,5
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.05.2022 09:01

Македонски Брод

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

18

Ширина на бандаж:

8J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

114

Ширина на гума:

215

Висина на гума:

45

Дијаметар на гума:

18

СЕ ПРОДАВААТ
алу. фелни комплет со гуми - PIRELLI
*** 215-45-18 *** ///// *** 5 x 114,3 ***
- ОРИГИНАЛ фелни за MITSUBISHI OUTLANDER -
- Центрирани и балансирани, спремни за летна сезона -
- Фелните се одлично сочувани, не се криви, не се варени -
* Увоз од CH, не се возени во МК *
__________________
!!! Цена по договор !!!
__________________
- Лице за контакт: -
ЗЛАТКО: 077-662-514
ЗЛАТКО: 077-662-514
ЗЛАТКО: 077-662-514

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Александар.a4e
Потврден огласувач
078274367
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам