1 / 5
Зегер,зегери осигурач осигурачи.Zeger,osigurac,osiguraci
10 МКД
29.11.2022 08:29

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Зегер осигурувач 36мм - 10 денари
Зегер осигурувач 56мм - 15 денари
Зегер осигурувач 67мм - 20 денари
Зегер осигурувач 89мм - 30 денари

Семеринг 150х120х15мм - 150 денари

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
076267771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам