1 / 1
Imame potreba od negоvateli
По Договор
07.06.2022 15:21

Петровец / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Дом за стари лица Хантерс Лајф има потреба од негователи со и без работно искуство за нега и грижа на стари лица.
Сите заинтересирани испратете CV на info@hanterslife.com
Koнтакт телефон : 078897929 и 070317312

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
070317312
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам