1 / 12
Niska magla, baloncinja, ladni fontani, plamenja, konfeti
1 МКД
10.03.2022 09:26

Кисела Вода / Скопје

Raspolagame so nova i profesionalna tehnicka oprema za efekti za: svadbi, reklami, spotovi, rodendeni i sekakov vid na nastani i proslavi.
- Niska magla
- Baloncinja
- Ladni fontani (prskalki)
- Plamenja
- Konfeti
- CO2 masini za laden dim
Odgovarame samo na telefon i viber
078433533

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Агенции за организирање свадби

Се продава од:

Оливер
Потврден огласувач
078433533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам