1 / 1
Se bara farm tehnicar ili diplomiran farmacevt
1 €
06.04.2022 07:30

Охрид / Охрид

Категорија:

Медицина, Здравство, Фармација, Лабор.

Пол :

Не е важно

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Аптеката МЕДИКАПЛУС ФАРМ Охрид, има потреба од вработување на фарм техничар или дипл фармацевт, на неопределено работно време, со полн фонд на часови.

Нудиме, одлични услови за работа, можност за усовршување и унапредување и примамлив финансиски пакет.

Дополнителни информации на тел. 071/261223

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

АПТЕКА
Потврден огласувач
071261223
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам