1 / 7
trek 3700
17.000 МКД
13.11.2022 15:37

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Se prodava TREK 3700 montain bike.
Velosipedot e so aluminium ram i so bontrager delovi
21 brzina so v-brake kocnici i quick change menuvanje na brzini.Velosipedot e vo super sostojba sto se gleda od slikite.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

profo
Потврден огласувач
078208968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам