Se prodava Шума
1 €
10.03.2022 13:22

Конче / Радовиш

Марка:

Audi

Модел:

100

Година:

2022

Гориво:

Бензин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Жолта

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

СЕ ПРОДАВА ШУМА
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФ ЈАВЕТЕ СЕ НА ТЕЛ БР

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xxxx
Потврден огласувач
070893586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам