1 / 9
Fiat Ducato 2.3 m-jet 130 ks 13m3 2017
15.800 €
Со вклучен ДДВ
10.03.2022 14:21

Тетово / Тетово

Voziloto e od PRV sopstvenik so pominati 70.000 km i e so kompletna oprema:

-KLIMA
-ABS+SRS+ESP
-BORD KOMPJUTER
-2 AERBEGA
-3 SEDISTA +TOVAREN PROSTOR
-STRANICNA KLIZNA VRATA
-NOSIVOST 1450 KG.

REDOVNO SERVISIRANO VO OBVLASTEN SERVIS.
REGISTRIRANO DO 01 MESEC 2023 GODINA.
CENATA E SO PRESMETAN DDV.

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

AVTO CONNECT
Потврден огласувач
070263614
Испрати Е-маил до огласувачот

Mercedes E350 CDI 4 Matic Autom 2010

15000 €

VW Golf 1.9 TDI 105 KS fULL 2006

4950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам