1 / 8
Fiat Ducato 2.2 m-jet 101 ks 8m3 2007
6.550 €
28.05.2022 13:09

Тетово / Тетово

Voziloto e vo mnogu dobra sotojba i ima pominato 192.000 km.
Od oprema ima:

-ABS+SRS+ESP
-BORD KOMJUTER
-SERVO VOLAN
-RADIO CD
-2 AERBEGA
-3 SEDISTA +TOVAREN PROSTOR
-NOSIVOST 1450 KG
-STRANICNA KLIZNA VRATA

PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA.
-EURO KUKA

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

AVTO CONNECT
Потврден огласувач
070263614
Испрати Е-маил до огласувачот

Mitsubishi Colt 1.5 DCI 95 KS Full 2007

3750 €

Peugeot 407 2.0 HDI 136 KS 6 Brzini 2004

3950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам