1 / 7
PORSCHE CAYENNE 3.2 benzin automatik 2005 na delovi
55 €
24.07.2022 21:16

Кичево

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

11 kw / 15 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Porsche cayenne 2005g 3.2 benzin plin automatik
na delovi
078268198

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам