1 / 5
Krovni nosaci
4.000 МКД
06.09.2022 09:21

Битола / Битола

Se prodavaat krovni nosaci Menabo koristeni edna nedela. Nosacite momentalno se so adapteri za prikacuvanje na Toyota Rav4 2015. Odgovaraat na site vozila so promena na adapterite. Se prodavaat bez drzaci za skii. Cenata so adapteri e 6000 den.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Останато

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
070892840
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам